ceník

CENÍK

(uvedené ceny = materiál + práce)

Betonové a pálené tašky (cena je závislá na velikosti střechy, stáří krytiny, přístupu na střechu, členitosti střechy apod.)

  • Čištění střechy tlakovou vodou ( (tzn. bez další následné konzervace).......1 m2: od 50 Kč

 

  • Materiál Meffert MF 1000 Dachbeschichtung s nanotechnologií

plná renovace (tzn. očištění, penetrace, 2 x nátěr)........1m2:    od 200,- Kč

 

  • Materiál Hagmans Takbeläggningsfärg

plná renovace (tzn. očištění, 2 x nátěr)........1m2:    od 180,- Kč

 

  • Materiál Hagmans Aquabarr 2012

plná renovace (tzn. očištění, penetrace, 3x nátěr)........1m2:    od 260,- Kč

 

Ceny jsou bez DPH.

  • 15%  - u soukromých objektů
  • 21% - u komerčních objektů

PRO NÁTĚR TAŠKOVÝCH STŘECH POUŽÍVÁME SPECIÁLNÍ AKRYLÁTOVÉ BARVY NĚMECKÉ A ŠVÉDSKÉ VÝROBY (Meffert a Hagmans), které vynikají svou odolností proti povětrnostním vlivům, UV záření a škodlivinám z ovzduší. (viz. používaný materiál)

Po mnoha letech praxe si dovolujeme tvrdit, že jejich kvalita je oproti ostatním barvám používaných k tomuto účelu neporovnatelná.

Naším nejčastěji používaným materiálem je německá akrylátová barva Meffert MF 1000 Dachbeschichtung s nanotechnologií. Po očištění střechy aplikujeme penetrační nátěr. V případě, že tašková krytina ještě nevykazuje vyšší formy degradace, používáme vodouředitelnou penetraci D14, v opačném případě již hlubší rozpouštědlovou penetraci D15. Dále následuje dvojí nátěr střechy vrchní barvou. V posledních letech však na krytinu velmi často aplikujeme i třetí nátěr, který na povrchu vytvoří již velmi silnou vrstvu a tím prodlouží životnost celého nátěrového systému (cena za třetí nátěr je cca 55 Kč/m2 bez DPH).

Jistou alternativou k materiálu MF 1000 Dachbeschichtung je v podobné cenové relaci rozpouštědlová barva Takbeläggningsfärg od švédského výrobce Hagmans. Po očištění se neaplikuje penetrace, ale přímo samotný nátěr ve dvou vrstvách. Barva je tvořena modifikovanými pryskyřicemi na bázi akrylátu a je plněna mikrovlákny (cena za 1m2 - od 190 Kč - materiál + práce, viz. používaný materiál).

V naší nabídce máme také špičkový materiál od švédského výrobce Hagmans - Aquabarr 2012 - povrchový nátěr s výtečnou trvanlivostí a odolností vůči povětrnosti. Je pružný do teploty -23°C, odolný vůči alkalickým chemikáliím, zašpinění, je paropropustný (má funkci "Goretexu"). Vytváří bezespárou polymerovou bariéru proti vodě a vlhkosti.
Před samotným nátěrem se povrch zpenetruje a poté se aplikují 3 nástřiky barvou Aquabarr 2012, aby se vytvořila požadovaná vrstva nátěru. (cena za 1 m2 - od 260 Kč - materiál + práce, viz. používaný materiál).

Na výslovné přání zákazníka jsme schopni použít barvy české výroby. Celková cena renovace střechy je pak samozřejmě nižší (plná renovace 1m2........od 150,- Kč). Aplikaci těchto barev díky nižší kvalitě a kratší trvanlivosti nátěru rozhodně nedoporučujeme.

VÝŠE CENY JE ZÁVISLÁ NA SKLONU STŘECHY, SLOŽITOSTI PŘÍSTUPU, KVALITĚ A STÁŘÍ PODKLADU.

S NÁMI STARÁ STŘECHA JAKO NOVÁ

před

před

po

po

před

před

po

po

před

před

po

po

před

před

po

po

před

před

po

po

před

před

po

po

před

před

po

po

před

před

po

po

Tyto webové stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.