ČLÁNKY
ÚVOD » ČLÁNKY » Novinky
ÚVOD » ČLÁNKY » Novinky

Novinky

Děkujeme všem našim zákazníkům - v roce 2018 jsme zrealizovali cca 250 zakázek v oblasti renovačních nátěrů střech, fasád apod. a tím jsme překročili hranici 2 200 akcí od vzniku firmy v r. 1998. Práce jsme prováděli ve 4 - 5 stabilních partách s použitím rozsáhlé profesionální techniky a špičkových a námi dlouhá léta prověřených zahraničních barev (Meffert, Hagmans, Feycolor, Murexin apod.). V našem e-shopu www.naterystrech-barvy.cz jsme prodali mnoho tun těchto barev na eternitové, taškové, plechové a asfaltové střechy a betonové podlahy. Tyto zakázky jsme doprovázeli odborným poradenstvím, které vychází z naší již dvacetileté praxe v oboru.

Nátěry střech - některé zajímavé realizace v r. 2017 a 2018

Mezi roky 2017 - 2018 jsme uskutečnili cca 500 zakázek v oblasti renovačních nátěrů střech a překročili jsme hranici 2 200 zakázek od doby vzniku firmy v roce 1998. Prohlédněte si některé vybrané zajímavé realizace z těchto let a jejich fotografie, které jsme pořídili před začátkem, v průběhu a po ukončení - viz. realizace.

Děkujeme všem našim zákazníkům - v roce 2014 jsme zrealizovali cca 150 renovačních nátěrů střech po celé ČR.
  Je ještě zima, ale firma Redok s.r.o. - nátěry střech a výškové práce se pilně připravuje na novou sezónu. Velmi vítáme, že i v zimních měsících nás poptává mnoho zákazníků, kteří chtějí na jaře či v létě 2015 zrealizovat renovační nátěr střechy svého domu či zemědělské nebo průmyslové budovy. Nečekejte tedy s vaší poptávkou až na pěkné počasí, napište či zavolejte nám již nyní, abychom Vám všem mohli termínově vyjít vstříc.

Nátěry střech - některé zajímavé realizace v r. 2016, 2015 a 2014

Mezi roky 2014 - 2016 jsme uskutečnili cca 500 zakázek v oblasti renovačních nátěrů střech a překročili jsme hranici 1 800 zakázek od doby vzniku firmy v roce 1998. Prohlédněte si některé vybrané zajímavé realizace z těchto let a jejich fotografie, které jsme pořídili před začátkem, v průběhu a po ukončení - viz. realizace.

Nátěry střech - některé realizace v r. 2013

V roce 2013 jsme uskutečnili více než 110 zákázek v oblasti renovačních nátěrů střech. Prohlédněte si některé vybrané realizace a jejich fotografie, které jsme pořídili před začátkem, v průběhu a po ukončení - viz. realizace.

Podívejte se na velmi zajímavou a pro vás prospěšnou část naší prezentace. Připravili jsme fotogalerii a popis našich velmi starých realizací nátěrů střech. Z nich je patrné, že naše technologie a používané materiály (např. Meffert MF 1000 Dachbeschichtung) fungují a chrání vaši krytinu po dlouhá léta. - aktuální foto starých realizací

Děkujeme všem našim zákazníkům - v roce 2013 jsme zrealizovali více než 110 renovačních nátěrů střech.
  Je ještě zima, ale firma Redok s.r.o. - nátěry střech a výškové práce se pilně připravuje na novou sezónu. Velmi vítáme, že i v zimních měsících nás poptává mnoho zákazníků, kteří chtějí na jaře či v létě 2014 zrealizovat renovační nátěr střechy svého domu či zemědělské nebo průmyslové budovy. Nečekejte tedy s vaší poptávkou až na pěkné počasí, napište či zavolejte nám již nyní.

Je sice ještě zima, ale firma Redok s.r.o. - nátěry střech a výškové práce se pilně připravuje na novou sezónu. Velmi vítáme, že i v zimních měsících nás poptává mnoho zákazníků, kteří chtějí na jaře či v létě 2013 zrealizovat renovační nátěr střechy svého domu či zemědělské nebo průmyslové budovy.

Renovace a nátěry eternitových střechV současné době stále v tomto oboru podnikají firmy, které se odkazují na svou falešnou odbornost a dlouholetou zkušenost. Charakteristiku „odborná a zkušená“ používají pouze pro vylepšení své image.

V roce 2012 jsme zrealizovali několik významných zakázek. Prohlédněte si fotografie, které jsme pořídili před a po jejich realizaci - viz. realizace. Jednalo se především o renovace a nátěry střech, ale také např. o tmelení dilatačních mezipanelových spár.

Na konci sezóny 2012 jsme překročili hranici 1 100 realizací v oblasti - renovační nátěry střech. Od roku 1998, kdy se na tuto činnost specializujeme, jsme zrealizovali především renovace eternitových střech, renovace taškových střech a renovace plechových střech.

V průběhu května 2012 jsme provedli renovační nátěr střechy na mnoha eternitových, taškových a plechových střechách po celé České Republice.

Na konci sezóny 2011 jsme překročili hranici 1000 realizací v oblasti - renovační nátěry střech. Od roku 1998, kdy se na tuto činnost specializujeme, jsme zrealizovali především renovace eternitových střech, renovace taškových střech a renovace plechových střech.

Je ještě zima, ale firma Redok s.r.o. - nátěry střech a výškové práce se pilně připravuje na novou sezónu. Velmi vítáme, že i v zimních měsících nás poptává mnoho zákazníků, kteří chtějí na jaře či v létě 2012 zrealizovat renovační nátěr střechy svého domu či zemědělské nebo průmyslové budovy.

Tyto webové stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.