ČLÁNKY
ÚVOD » ČLÁNKY » Novinky » Nátěry střech - hodnocení roku 2018 a novinky pro rok 2019
ÚVOD » ČLÁNKY » Novinky » Nátěry střech - hodnocení roku 2018 a novinky pro rok 2019

Nátěry střech - hodnocení roku 2018 a novinky pro rok 2019

05.02.2019

Děkujeme všem našim zákazníkům - v roce 2018 jsme zrealizovali cca 250 zakázek v oblasti renovačních nátěrů střech, fasád apod. a tím jsme překročili hranici 2 200 akcí od vzniku firmy v r. 1998. Práce jsme prováděli ve 4 - 5 stabilních partách s použitím rozsáhlé profesionální techniky a špičkových a námi dlouhá léta prověřených zahraničních barev (Meffert, Hagmans, Feycolor, Murexin apod.). V našem e-shopu www.naterystrech-barvy.cz jsme prodali mnoho tun těchto barev na eternitové, taškové, plechové a asfaltové střechy a betonové podlahy. Tyto zakázky jsme doprovázeli odborným poradenstvím, které vychází z naší již dvacetileté praxe v oboru.

Je ještě zima, ale firma Redok s.r.o. - nátěry střech a výškové práce se pilně připravuje na novou sezónu. Velmi vítáme, že i v zimních měsících nás poptává mnoho zákazníků, kteří chtějí na jaře či v létě 2019 zrealizovat renovační nátěr střechy svého domu či zemědělské nebo průmyslové budovy. Nečekejte tedy s vaší poptávkou až na pěkné počasí, napište či zavolejte nám již nyní.

 Chystáme se také na další recertifikační audit ISO 9001:2015 od švýcarské renomované firmy SGS.

Tyto webové stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.