finální nátěr

FINÁLNÍ NÁTĚR

  Na očištěný a napenetrovaný podklad nanášíme akrylátové (vodouředitelné nebo rozpouštědlové) materiály německé nebo švédské výroby (Meffert MF 1000 Dachbeschichtung, Hagmans Takbeläggningsfärg nebo Hagmans Aquabarr - viz. používaný materiál), které jsou speciálně vytvořeny pro renovační nátěry střech. Barvy májí výborné krycí schopnosti, chrání střechu proti vlivům povětrnosti, UV- záření a škodlivinám z ovzduší. Nátěr je propustný pro vodní páry, vysoce elastický a má vynikající odolnost proti tekoucí vodě a krupobití => mech a lišejník se nemá kde zachytit.

První nátěr nanášíme štětkou, válečkem nebo airless strojem od firmy STORCH tak, aby silná vrstva barvy pronikla do všech spár.

Druhou vrstvu již nanášíme pouze válečkem nebo airless strojem od firmy STORCH tak, aby se na střeše vytvořil jednolitý barevný film.

Barva je tak natřena po celé ploše střechy (i ve spárách) => tekoucí voda se nemá kde zachytit a steče přímo do okapu. Nevytváří se tak prostředí pro vznik mechů a lišejníků.

Finální nátěr dodáváme v několika barevných odstínech a je možné ho po několika letech již bez penetrace obnovit.

Tyto webové stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.