ochrana a sanace dřeva
ÚVOD » NABÍDKA » ochrana a sanace dřeva
ÚVOD » NABÍDKA » ochrana a sanace dřeva

OCHRANA A SANACE DŘEVA

Firma Redok provádí sanace dřevěných půdních konstrukcí napadených dřevokazným hmyzem (např. červotočem, tesaříkem) a preventivní ochranu proti dřevokaznému hmyzu, houbám a plísním.

Biotičtí škůdci jsou schopni za příznivých podmínek způsobit během několika let závažná poškození dřevěných konstrukcí, popř. i jejich úplnou destrukci.

Tyto práce provádíme především od října do dubna.

Technologický postup:

 1. Očištění dřevěné konstrukce od prachu a nečistot, popř. odstranění zbytků kůry a starých nátěrů.
  OCHRANA A SANACE DŘEVĚNÝCH PŮDNÍCH KONSTRUKCÍ - Očištění dřevěné konstrukce od prachu a nečistot, popř. odstranění zbytků kůry a starých nátěrů. OCHRANA A SANACE DŘEVĚNÝCH PŮDNÍCH KONSTRUKCÍ - Očištění dřevěné konstrukce od prachu a nečistot, popř. odstranění zbytků kůry a starých nátěrů. OCHRANA A SANACE DŘEVĚNÝCH PŮDNÍCH KONSTRUKCÍ - Očištění dřevěné konstrukce od prachu a nečistot, popř. odstranění zbytků kůry a starých nátěrů. OCHRANA A SANACE DŘEVĚNÝCH PŮDNÍCH KONSTRUKCÍ - Očištění dřevěné konstrukce od prachu a nečistot, popř. odstranění zbytků kůry a starých nátěrů.
 2. Kapalná forma – použití chemického prostředku Lignofix
  • Lignofix E – profi (preventivní ochrana) – aplikace na ještě nenapadené dřevo
  • Lignofix I – profi (hubící prostředek) – aplikace na již napadené dřevo
  Postřik provádíme pomocí profesionálního airless stroje STORCH
  OCHRANA A SANACE DŘEVA - Kapalná forma – použití chemického prostředku Lignofix OCHRANA A SANACE DŘEVA - Kapalná forma – použití chemického prostředku Lignofix OCHRANA A SANACE DŘEVA - Kapalná forma – použití chemického prostředku Lignofix OCHRANA A SANACE DŘEVA - Kapalná forma – použití chemického prostředku Lignofix OCHRANA A SANACE DŘEVA - Kapalná forma – použití chemického prostředku Lignofix OCHRANA A SANACE DŘEVA - Kapalná forma – použití chemického prostředku Lignofix
 3. Plynná forma – použití speciální vykuřovací jednotky, která obsahuje dvě účinné látky (organofosfát a pyrethroid). Aplikací tohoto přípravku se odstraní veškerá stádia přezimujícího hmyzu.
  OCHRANA A SANACE DŘEVA - plynná formá OCHRANA A SANACE DŘEVA - plynná formá OCHRANA A SANACE DŘEVA - plynná formá OCHRANA A SANACE DŘEVA - plynná formá

 

Cena

Kapalný postřik (Lignofix)

1 m2 ........... cca 50 – 70 Kč
1 bm ........... cca 20 – 60 Kč

Plyn –  1x vykuřovací jednotka (250 – 500 m3)

1 ks ............ cca  2000 Kč

Průměrná cena půdy standardní velikosti se pohybuje mezi 6 – 15 tis. Kč.
Ceny jsou bez DPH.

Cenová kalkulace je pouze orientační. Výše ceny se může lišit v závislosti na kvalitě podkladu, přístupu k zadané činnosti a síle napadení.

 

Reference

před

před

před

před

před

před

po

po

po

po

po

po

Tyto webové stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.