renovace silikonovým hydrofobizačním prostředkem
ÚVOD » NABÍDKA » nátěry střech a renovace - eternitové střechy » renovace silikonovým hydrofobizačním prostředkem
ÚVOD » NABÍDKA » nátěry střech a renovace - eternitové střechy » renovace silikonovým hydrofobizačním prostředkem

RENOVACE POMOCÍ SILIKONOVÉHO HYDROFOBIZAČNÍHO PROSTŘEDKU

Renovace eternitové střechy pomocí silikonového hydrofobizačního prostředku je skvělou alternativou pro ty, kteří nelpějí na barevném provedení nebo chtějí do renovace investovat méně prostředků než v případě německých akrylátových barev - obecně platí, že je cena přibližně o 20% nižší . Materiál je transparentní a vytvoří na krytině nepropustnou vrstvu proti průniku vody. Nevytváří lesklý povrch a nemění vzhled krytiny. Materiál je odolný teplotním změnám, ultrafialovému záření i exhalátům a ošetřený povrch je netoxický.

Touto technologií se zabýváme od roku 2003 a od té doby jsme zrenovovali cca 100 střech po celé České republice. Hojně je využívána na průmyslových, hospodářských a komerčních budovách.

Jsme schopni opravit střechy staré až 90 let, záleží na nynější kvalitě eternitové krytiny. K uskutečnění této činnosti nepoužíváme žádné lešení, ale pouze hliníkové žebříky, které vynikají svou lehkostí a snadnou manipulací na střeše nebo horolezeckou techniku => nedochází k mechanickému poškození krytiny. Renovace zabrání opětovnému růstu mechů a lišejníků, prodlouží životnost (cca o 20 let) a výrazně zlepší vzhled. Bez rozkrytí je střecha jako nová a za velice příznivou cenu.

Práce provádíme od dubna do října, neboť teplota při zpracování silikonového prostředku nesmí klesnout pod 5 °C. Renovujeme jak eternit rovný, tak i vlnitý.

DOBA ZPRACOVÁNÍ (při ideálních klimatických podmínkách):
průměrně velká sedlová, stanová střecha (cca 150 m2) s nátěry klempířských prvků: 2-4 dny

Technologický postup je podobný jako při užití akrylátových barev (viz. výše) jen s tím rozdílem, že po omytí střechy následuje rovnou finální nástřik (bez penetrace).

Na očištěný podklad nanášíme buď jednu nebo dvě vrstvy transparentního silikonového hydrofobizačního prostředku české výroby pomocí airless stroje (STORCH). Materiál je odolný teplotním změnám, ultrafialovému záření i exhalátům, je propustný pro vodní páry a ošetřený povrch je netoxický. Rychle zasychá a hydrofobizační efekt nastává již několik hodin po aplikaci. Eternitová střecha je tedy zakonzervována, voda se nenasává dovnitř šablony, ale steče rovnou do okapu nebo uschne na povrchu => není zde vytvořeno prostředí pro vznik nečistot, výkvětů solí, špinavých skvrn, mechu a lišejníku.

ZÁRUKA

Na nabízené služby poskytujeme záruku 24 - 48 měsíců v závislosti na momentální kvalitě krytiny a počtu nástřiků.

CENÍK

Plochý i vlnitý eternit (cena je závislá na stáří eternitu, přístupu na střechu, členitosti střechy apod.)

  • částečná renovace (tzn. očištění, 1x nástřik silikonovým prostředkem)........1m2........od 120,- Kč
  • plná renovace (tzn. očištění, 2x nástřik silikonovým prostředkem)........1m2........od 150,- Kč

Ceny jsou bez DPH.

  • 15%  - u soukromých objektů
  • 21% - u komerčních objektů

 

 

před

před

po

po

před

před

po

po

před

před

po

po

před

před

po

po

Tyto webové stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.