Děkujeme všem našim zákazníkům - v roce 2016 jsme zrealizovali více než 180 zakázek v oblasti renovačních nátěrů střech, fasád apod. a překročili jsme hranici 1 800 akcí od vzniku firmy v r. 1998. V našem e-shopu www.naterystrech-barvy.cz jsme prodali mnohu tun speciálních barev na eternitové, taškové, plechové a asfaltové střechy a betonové podlahy. Tyto zakázky jsme doprovázeli odborným poradenstvím, které vychází z naší již téměř dvacetileté praxe v oboru.

Je ještě zima, ale firma Redok s.r.o. - nátěry střech a výškové práce se pilně připravuje na novou sezónu. Velmi vítáme, že i v zimních měsících nás poptává mnoho zákazníků, kteří chtějí na jaře či v létě 2017 zrealizovat renovační nátěr střechy svého domu či zemědělské nebo průmyslové budovy. Nečekejte tedy s vaší poptávkou až na pěkné počasí, napište či zavolejte nám již nyní.

  V současné době připravujeme nový e-shop (www.naterypodlah-barvy.cz) zaměřený na prodej špičkových barev na podlahy od švédského renomovaného výrobce Hagmans, jehož jsme výhradním dovozcem do ČR.

Chystáme se také na další recertifikační audit ISO 9001:2008 od švýcarské renomované firmy SGS.

Těšíme se na spolupráci v roce 2017.

Tým Redok s.r.o. - nátěry střech a prodej barev na střechy a podlahy

Barevné odstíny materiálů