Nátěr asfaltové střechy

Jak reagují naši zákaznici na kvalitu provedení prací a přístup našich pracovníků? Podívejte se.

Renovace asfaltových střech (šikmé střechy z asfaltových šindelů, pochozí lepenkové střechy apod.) je důležitou součástí naší činnosti a v posledních letech se začíná stále více prosazovat.

K uskutečnění této činnosti (šikmé střechy) nepoužíváme žádné lešení, ale pouze hliníkové žebříky, které vynikají svou lehkostí a snadnou manipulací na střeše nebo horolezeckou techniku => nedochází k mechanickému poškození krytiny. Renovace střechu dokonale hydroizoluje, zabrání opětovnému růstu mechů a lišejníků, prodlouží životnost (cca o 20 let) a výrazně zlepší vzhled.

Profesionální přístup a použití speciální barvy vhodné pro nátěr asfaltové krytiny jsou dva nezbytné faktory pro dlouhotrvající životnost.

Práce provádíme od dubna do října, neboť teplota při zpracování barvy nesmí klesnout pod 5° C.

DOBA ZPRACOVÁNÍ (při ideálních klimatických podmínkách):
průměrně velká sedlová, stanová střecha (cca 150 m2) s nátěry klempířských prvků: 2-4 dny.

PRO NÁTĚR ASFALTOVÝCH STŘECH POUŽÍVÁME SPECIÁLNÍ NĚMECKOU AKRYLÁTOVOU BARVU MEFFERT MF 1000 DACHBESCHICHTUNG NEBO AKRYLÁTOVÉ BARVY ŠVÉDSKÉ VÝROBY - HAGMANS.

  1. Německá akrylátová vodouředitelná barva Meffert MF 1000 Dachbeschichtung nebo švédská akrylátová barva na rozpouštědlové bázi Takbeläggningsfärg - těmito materiály realizujeme převážně šikmé střechy pokryté asfaltovým šindelem. Používáme je hojně i na nátěry eternitových, taškových a plechových střech.
  2. Akrylátová vodouředitelná barva Aquabarr - tímto materiálem realizujeme převážně ploché lepenkové střechy. Tento materiál používáme hojně i na nátěry eternitových a plechových střech.

 

Barevné odstíny materiálů