Průmyslové nátěry

Jak reagují naši zákaznici na kvalitu provedení prací a přístup našich pracovníků? Podívejte se.

Působíme po celé republice. Zde je seznam některých referencí nátěrů střech ze všech krajů ČR.

Podívejte se na náš e-shop s barvami pro nátěry střech - www.naterystrech-barvy.cz

  • nátěry ocelových konstrukcí
  • nátěry střech a fasád výrobních hal, skladů
  • nátěry nádrží, sil

K nátěrům ocelových konstrukcí používáme hlavně dvousložkové epoxidové a polyuretanové materiály. K nátěrům střech plastické akrylátové materiály na rozpouštědlové bázi, dvoukomponentní polyuretany či speciální antikorozní vysoce plastické vodouředitelné akryláty.

Mezi významné zakázky této činnosti řadíme:

Nátěr ocelové konstrukce - Terminál hromadné dopravy Hradec Králové
Od srpna roku 2007 do července roku 2008 jsme pro firmu STRABAG a.s. natírali ocelovou konstrukci na nově budovaném Terminálu hromadné dopravy v Hradci Králové. Do konce roku 2007 jsme zrealizovali nátěry ocelové konstrukce uvnitř obou budov. Práce probíhaly pomocí horolezecké techniky.

Od března do července 2008 jsme provedli práce na venkovní části celé ocelové konstrukce v rozsahu cca 8 000 m2. Zrealizovali jsme kompletní sjednocující nátěr pomocí špičkových epoxidových a polyuretanových dvousložkových materiálů za pomoci horolezecké techniky a pracovních plošin. Na zakázce se podílelo cca 15 - 20 pracovníků a cca 10 - 13 pracovních plošin.

Nátěr plechových střech výrobních hal v areálu firmy F.X. Meiller Slaný
V červnu 2010 jsme zvítězili ve výběrovém řízení této německé firmy a v období srpna a září 2010 jsme realizovali nátěr plechových střech výrobních hal H1 – H3. Jednalo se o kompletní očištění a nátěr střechy z trapézového plechu o celkové rozloze cca 10 000 m2 (cca 12 500 m2 v rozvinu).

K realizaci byl vybrán švédský materiál od firmy Hagmans – Takbeläggningsfärg (odstín šedý).

Nátěr nádrží na letecký petrolej v areálu firmy Letiště Praha a.s. v Kněževsi
V červnu 2010 jsme společně s firmou Nebojsa s.r.o. zrealizovali kompletní očištění a nátěr nádrží na letecký petrolej N7 – N9 o rozsahu cca 2 100 m2. Vnitřní část nádrží jsme abrazivně otryskali a následně po mechanickém očištění ostatních částí jsme aplikovali dvojí nátěr speciální německou antikorozní vodouředitelnou barvou Meffert UMW Korrosionsschutz LF 1200 (odstín šedý).

Barevné odstíny materiálů