Naše stavebně - obchodní společnost se sídlem v Hradci Králové, působící po celé ČR, vznikla v roce 1998. Zkušenosti s výškovými pracemi a nátěry střech jsme však nabývali od roku 1995. Transformace na právnickou osobu pod jménem REDOK s.r.o. proběhla v roce 2006.

V oblasi služeb se především soustředíme na renovační nátěry střech (eternitové, taškové, plechové, asfaltové), nátěry ocelových konstrukcí, průmyslové nátěry fasád a střech výrobních hal a skladů,  opravy a nátěry fasád rodinných a bytových domů. Úzce se zaměřujeme také na opravy panelových domů (kompletní tmelení, nátěry, izolace apod.). Samozřejmě, že také nabízíme širokou paletu výškových prací. Mimo letní sezónu (říjen - duben) se realizujeme v oblasti ochrany a sanace půdních trámů, krovů a dřevěných konstrukcí, kompletních interiérových natěračských pracech, zateplování střech a stropů hal, skladů apod.

V obchodní oblasti se zabýváme prodejem barev a čistících chemických prostředků těchto kvalitních zahraničních výrobců.

1. Jsme výhradním dovozcem pro ČR a SR špičkových materiálů švédského výrobce HAGMANS - barvy na střechy a podlahy. S těmito výrobky máme též bohaté zkušenosti z vlastní praxe.

2. Jsme přímým dovozcem materiálů švédského výrobce TRION TENSID AB. Již mnoho let patří ke světové špičce v oblasti odstraňování graffiti i ve speciálním čištění fasád budov a objektů.

3. Prodáváme kompletní sortiment materiálů německého výrobce Meffert AG (barvy, omítkové prostředky, lazury, průmyslové nátěry a renovační materiály), který se tu prezentuje pod značkami Düfa, Profitec, MD Roof, MF. Soustředíme se zvláště na poradenství a prodej speciální barvy na eternit a tašky - MF (MD Roof) 1000 Dachbeschichtung, se kterou máme bohaté praktické zkušenosti.

Barevné odstíny materiálů