Renovační nátěr této alukrytové střechy byl proveden speciální rakouskou barvou Murexin Ferabrin Roststop - odstín červený.

Reakce zákazníka na kvalitu provedení prací a přistupu pracovníků:

Dobrý den,

Chtěl bych Vám poděkovat za odvedenou práci na renovačním nátěru alukrytové střechy mého rodinného domku v Táboře. Oceňuji Váš kvalifikovaný přístup jak už při podrobném, přehledném zpracování cenové nabídky ve dvou variantách včetně technických listů používaných barev. Tak i pracovní výkon a šikovnost Vašich zaměstnanců při samotném čistění a nástřiku střechy barvou. Dále se mi líbí i to, že po ukončení díla je předána zákazníkovi „Smlouva o dílo“ včetně záruky a že Vaše firma nepožaduje žádnou platbu předem(zálohu). Celková cena je fakturována až po kompletním ukončení a předání díla a koresponduje s cenou, která je uvedena v cenové nabídce. To se dnes stává málo kdy. Ještě jednou Vám děkuji s renovací střechy jsem spokojený  a s pozdravem Jan Pařízek.

V přiložené fotogalerii si můžete prohlédnout autentický mail od zákazníka a také prohlédnout fotografie před a po realizaci.

Barevné odstíny materiálů