(uvedené ceny = materiál + práce)

Betonové a pálené tašky (cena je závislá na velikosti střechy, stáří krytiny, přístupu na střechu, členitosti střechy apod.)

 • Čištění střechy tlakovou vodou ( (tzn. bez další následné konzervace) - 1 m2: od 50 Kč
 • Materiál Meffert MF 1000 Dachbeschichtung s nanotechnologií
  plná renovace (tzn. očištění, penetrace, 2 x nátěr) - 1m2: od 200,- Kč
 • Materiál Hagmans Takbeläggningsfärg
  plná renovace (tzn. očištění, 2 x nátěr) - 1m2: od 180,- Kč
 • Materiál Hagmans Aquabarr 2012
  plná renovace (tzn. očištění, penetrace, 3x nátěr) - 1m2: od 260,- Kč

Ceny jsou bez DPH.

 • 15%  - u soukromých objektů
 • 21% - u komerčních objektů

PRO NÁTĚR TAŠKOVÝCH STŘECH POUŽÍVÁME SPECIÁLNÍ AKRYLÁTOVÉ BARVY NĚMECKÉ A ŠVÉDSKÉ VÝROBY (Meffert a Hagmans), které vynikají svou odolností proti povětrnostním vlivům, UV záření a škodlivinám z ovzduší. (viz. používaný materiál)

Po mnoha letech praxe si dovolujeme tvrdit, že jejich kvalita je oproti ostatním barvám používaných k tomuto účelu neporovnatelná.

Naším nejčastěji používaným materiálem je německá akrylátová barva Meffert MF 1000 Dachbeschichtung s nanotechnologií. Po očištění střechy aplikujeme penetrační nátěr. V případě, že tašková krytina ještě nevykazuje vyšší formy degradace, používáme vodouředitelnou penetraci D14, v opačném případě již hlubší rozpouštědlovou penetraci D15. Dále následuje dvojí nátěr střechy vrchní barvou. V posledních letech však na krytinu velmi často aplikujeme i třetí nátěr, který na povrchu vytvoří již velmi silnou vrstvu a tím prodlouží životnost celého nátěrového systému (cena za třetí nátěr je cca 55 Kč/m2 bez DPH).

Jistou alternativou k materiálu MF 1000 Dachbeschichtung je v podobné cenové relaci rozpouštědlová barva Takbeläggningsfärg od švédského výrobce Hagmans. Po očištění se neaplikuje penetrace, ale přímo samotný nátěr ve dvou vrstvách. Barva je tvořena modifikovanými pryskyřicemi na bázi akrylátu a je plněna mikrovlákny (cena za 1m2 - od 190 Kč - materiál + práce, viz. používaný materiál).

V naší nabídce máme také špičkový materiál od švédského výrobce Hagmans - Aquabarr 2012 - povrchový nátěr s výtečnou trvanlivostí a odolností vůči povětrnosti. Je pružný do teploty -23°C, odolný vůči alkalickým chemikáliím, zašpinění, je paropropustný (má funkci "Goretexu"). Vytváří bezespárou polymerovou bariéru proti vodě a vlhkosti.
Před samotným nátěrem se povrch zpenetruje a poté se aplikují 3 nástřiky barvou Aquabarr 2012, aby se vytvořila požadovaná vrstva nátěru. (cena za 1 m2 - od 260 Kč - materiál + práce, viz. používaný materiál).

Na výslovné přání zákazníka jsme schopni použít barvy české výroby. Celková cena renovace střechy je pak samozřejmě nižší (plná renovace 1m2........od 150,- Kč). Aplikaci těchto barev díky nižší kvalitě a kratší trvanlivosti nátěru rozhodně nedoporučujeme.

VÝŠE CENY JE ZÁVISLÁ NA SKLONU STŘECHY, SLOŽITOSTI PŘÍSTUPU, KVALITĚ A STÁŘÍ PODKLADU.

S NÁMI STARÁ STŘECHA JAKO NOVÁ

Barevné odstíny materiálů